Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

11vsbarka 

Jarní prázdniny na Vávrovce 7.-12. 3. 2011

102 fotek březen 2011 - zobrazení
Vedle tábora největší, nejdůležitější a nejlepší akce roku. Letos jsme nebojovali o přežití na Svárožné, ale vyjeli jsme si do luxusního čtyřhvězdičkového hotelu zvaného Vávrovka. Doprava tam bohužel nebyla luxusní limuzínou, nýbrž pěškobusem. Který navíc ztratil cestu dříve, než opustil Soběslav. Navíc turistické značení nám přerušovala rozestavěná dálnice a řeka.
Každý den pro nás bylo připraveno krásné počasí a plná penze připravovaná Markem, Anežkou a Pantem.
Vrchní logistik Dráček zajišťoval přísun zásob. Křeček s Michalem se starali o program. Michal byl ze začátku zaskočen náturou skautů a slyšet ho mluvit v chumlu kluků bylo nemožné.
Na Vávrovce měli své jarní prádniny i vlčata. Spolu se skauty měli stejné téma etapové hry - dobytí Měsíce. Každá skupina si ho ovšem dobývala sama. Skauti prošli fyzickým výcvikem pro pobyt ve vesmíru. Dále je čekal výcvik psychologický metodou "Kumbál" následován výcvikem úklidovým. Po dobytí měsíce a sběru geologického materiálu skauti cestou zpět havarovali. Ideální podmínky pro výcvik s obvazy.
Jelikož na Vávrovce byli skauti i vlčata, uspořádala se velká bojovka všeho lidstva v lese. V tu dobu přijel pan správce a vylovil kočku Mařenu z trubky. Banán se s ní skamarádil, nehledě na to, že má alergii na chlupy. Nakže mu oteklo oko.
Verča nám dělala zdravotníka. A protože jsme ji naštěstí nepotřebovali, odjela domů vyležet si čtyřicítkové horečky.
Jarky by nebyly jarky, kdyby nebylo poslední večer kasíno. Kraloval Viking se svým předpovídáním výsledků. Vyhrával nejvyšší sumy, a tak se nevsázelo na černou, či červenou, ale na Vikinga.
V den odjezdu jsme opustili dokonale uklizenou Vávrovku pana Punktlich a odjeli pěškobusem dále vlakobusem domů.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron